November 30, 2021

Wybierasz się w podróż? Skorzystaj z tych wskazówek dotyczących podróży!

Read Time:2 Minute, 54 Second

Bez względu na to, czy zarezerwowałeś wycieczkę poza miasto, poza stan, czy nawet poza kraj, istnieje duża szansa, że skorzystasz z przydatnych porad, które znajdziesz w tym wyborze ręcznie wybranych wskazówek dotyczących podróży. Od pakowania bagażu po zakupy pamiątek – skorzystaj z tych wskazówek.

Podczas lotu samolotem zawsze miej pod ręką butelkę wody. Picie dużej ilości płynów sprawi, że Twój organizm pozostanie nawodniony podczas lotu. Powietrze w kabinie jest bardzo suche, co powoduje spustoszenie w organizmie. Nie zastępuj wody alkoholem ani kofeiną, ponieważ może to pogorszyć stan odwodnienia.

Wiele odległych miejsc jest często pomijanych podczas wakacji. Na przykład, podczas gdy St. Thomas na Karaibach jest niezwykle popularny, przy niewielkim wysiłku można wybrać się na wycieczkę do Vieques w Puerto Rico. Posiada on wiele z tych samych udogodnień, jest znacznie mniej zatłoczony i sprawi, że Twoje wakacje będą o wiele bardziej wyjątkowe!

Rozważ podróż do małych miasteczek, jeśli masz ograniczony budżet. Małe miasteczka mają swój własny, niepowtarzalny urok i atrakcje. Zazwyczaj można w nich znaleźć historyczne dzielnice i malownicze krajobrazy. Noclegi są zazwyczaj w bardzo przystępnych cenach. Ponieważ miasto nie jest atrakcją turystyczną, jest to dobra opcja na spokojną ucieczkę.

Jeśli masz czas, podróżuj samochodem zamiast latać. Przejazd przez poszczególne stany to wspaniały sposób na poznanie kraju. Będziesz mijać urokliwe miasteczka i atrakcje, które często są pomijane przez turystów. Podróżowanie samochodem zapewnia większą elastyczność na wypadek, gdybyś musiał zmienić plan podróży w ostatniej chwili.

Podczas podróży poza Amerykę Północną najlepiej zabrać ze sobą własny budzik. Większość pokoi hotelowych w mniej rozwiniętych regionach nie posiada budzika, a bez niego ryzykujesz, że przegapisz połączenie do następnego miejsca docelowego. Czasami przydają się one również na dworcach kolejowych i autobusowych.

Jeśli masz wybór podczas rezerwacji lotów na podróż, wybierz linię lotniczą, która używa głównie odrzutowców 767. Te większe odrzutowce mają więcej miejsca na nogi i oferują więcej bezpośrednich lotów, ponieważ mogą dłużej pozostawać w powietrzu. Ponadto samoloty 767 mają konfigurację dwóch-trzech-dwóch miejsc, co oznacza, że w każdym rzędzie jest tylko jedno środkowe miejsce, a nie jak zwykle dwa.

Jeśli planujesz lecieć lub jechać na długą odległość z dziećmi w wieku szkolnym, rozważ zainwestowanie w mały przenośny odtwarzacz DVD. Najtańsze z nich mogą kosztować nawet 75 dolarów, a spokój ducha, jaki zapewni ci ten sprzęt podczas dziewięciogodzinnego lotu międzynarodowego, jest więcej niż wart.

Jedną z prostych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w hotelu jest noszenie przy sobie małego gumowego ogranicznika do drzwi. Można go łatwo zapakować do buta, a nawet nosić w kieszeni kurtki, jeśli masz mało miejsca. Taki ogranicznik może być włożony pod drzwi w nocy, aby zapobiec odwiedzinom o północy.

Jeśli wiesz, że musisz lecieć samolotem, zrób sobie przysługę i załóż buty, których zdjęcie wymaga minimalnego wysiłku. Nie wybieraj tego dnia do noszenia butów z oczkami i trudnymi do zawiązania sznurowadłami. Kobiety mogą nosić chodaki lub buty wsuwane; mężczyźni powinni wybrać swobodny styl obuwia, który można łatwo założyć i zdjąć jedną ręką.

Jeśli masz zaplanowany dzień na lądzie, dlaczego miałbyś tracić czas na szukanie miejsca do jedzenia, a potem płacić fortunę za jedzenie? Większość linii rejsowych oferuje 24-godzinny room service. Zanim więc zejdziesz z pokładu, zamów kanapkę i frytki, które zostaną przyniesione do twojego pokoju. Możesz je spakować i wykorzystać na lunch, gdy będziesz cieszyć się słońcem.

Nie ma znaczenia, czy celem podróży jest Paryż w Teksasie, czy Paryż we Francji; doskonale zaplanowany plan podróży i ustalenia dotyczące zakwaterowania mogą sprawić, że wszystko się zmieni w Twoim pobycie. Wykorzystaj informacje, które właśnie przeczytałeś w tych wskazówkach jako część Twojego gładkiego i bezstresowego, niezapomnianego urlopu.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 8 najlepszych ustawień bezpieczeństwa smartfona, aby zabezpieczyć konto telefonu
Next post Dlaczego wszyscy powinniśmy zacząć ponownie podróżować, gdy tylko poczujemy się komfortowo
Close