Kategorie:

Nowe mieszkania Warszawa – prestiż i wygoda

Rynek pierwotny w Warszawie rozwija się niezwykle dynamicznie, szybko przybywa nowych mieszkań, a oferta na rynku jest różnorodna i bardzo ciekawa. Jednym z deweloperów w Warszawie, który ma szeroką ofertę jest Forest Club Kabaty. 

Mieszkania od dewelopera Forest Club – Kabaty

Kabaty to nadzwyczajna oaza spokoju na południu Ursynowa. Wyróżnia je niska, prywatna zabudowa oraz bliskość lasu, który jest dla mieszkańców prawdziwą ucieczką od zgiełku miasta. Mieszkańcy apartamentów na Kabatach spędzają tu większość wolnego czasu, ponieważ nie mają potrzeby opuszczania tego miejsca. Deweloper zadbał o wszystkie rozrywki na osiedlu. Zielone tereny umożliwiają jazdę na rowerze, biegi, spacery wśród zieleni, a nawet jazdę konną, zaś zimą można uprawiać narciarstwo biegowe. Społeczność mieszkańców ma również do swej dyspozycji wiele obiektów sportowych, basenów, ścieżek rowerowych, kortów tenisowych, ścieżek spacerowych, z przepiękną Aleją Kasztanową. Dzieci oraz młodzież znajdą dla siebie miłe miejsce w parku Przy Bażantarni.

Mieszkania na Kabatach – połączenie wygód dużego miasta i cichej spokojnej okolicy

Mimo swojej prywatności, Kabaty posiadają pełną infrastrukturę metropolii. W okolicy znajdują się szkoły wszystkich szczebli, sklepy, placówki służby zdrowia, apteki, kawiarnie i restauracje. Kabaty są świetnie skomunikowane z resztą stolicy. Metro dowiezie mieszkańców do centrum w zaledwie 20 minut, a rozwijająca się infrastruktura zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic miasta stołecznego. Kabaty to wyjątkowa propozycja mieszkaniowa na mapie Warszawy. Dzięki wyjątkowej lokalizacji łączy w sobie dwie najbardziej pożądane zalety inwestycji: cichą i spokojną okolicę w pobliżu rozległych terenów zielonych oraz możliwość korzystania z całej infrastruktury dużego miasta.

Forest Club – deweloper, którego szukasz!

Poszukujesz mieszkania, które umożliwi Ci korzystanie z wygód centrum stolicy, a jednocześnie będzie znajdowało się w cichej i spokojnej okolicy? Od tej chwili nie musisz wybierać, ponieważ deweloper Forest Club oferuje jedno i drugie. Skorzystaj z oferty Forest Club Kabaty https://www.forestclub.com.pl/ najnowszej inwestycji, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednego klienta.